فعالیتهای علمی

کتابهای کارآفرینی دکتر کیهانی

کتاب کارآفرینی

قصه مرد بتن ایران

ویژه نامه دنیای اقتصاد (تک شماره)

در این کتاب کارآفرینی که به همت روزنامه دنیای اقتصاد منتشر شده است قصه مرد بتن ایران از زوایای مختلف مورد بررسی قرار گرفته است که برای علاقمندان حوزه کتاب و کارآفرینی میتواند راهگشا و راهنما باشد.

گزیده هایی از آن در ادامه ذکر شده است:

“اغلب مديران صنعتی فعال در بخش خصوصي ازارتباط با رسانه هاي همگاني دوري میکنند. جز در موارد معدودي که بخاطر اهميت و تأثير كالا و يا خدمات بنگاه متبوعشان بوده است، صنعتگران کمتر از طریق رسانه دیدگاه شان را مطرح میسازند.

علي اصغر كيهاني را در اين جغرافياي بحث مي توان يك استثنا دانست. علی رغم اینکه اهداف ورود كيهاني به رسانه های عمومی به نوعی پيگیری مطالبات صنعتگران و بخصوص اهالي توليد مصالح ساختماني است، اما پي گيري این خواسته ها با چنان ظرافتي دنبال شده است كه به نظر مخاطبان مطلوب است. از سوي ديگر، وی بنگاه اقتصادي اش را به نحوی طراحی كرده است كه در نقطه عزيمت رشد يك صنعت كه نياز مبرم جامعه است، قرار گیرد تا تلاش براي رشد اين صنعت را بعنوان هدف اصلي حضور رسانه اي اش تعريف كند.”

The Story of the Concrete Man

One of Dr. Kihani’s entrepreneurial books:

“Keyhani” may be thought of as the man, who has created numerous opportunities for the industry thought interaction with the mass media. By using the power of the media, he has turned his novel ideas regarding the concerte industry – including the concrete street curbs – into reality throughout the contry’s entire municipalities.

کارآفرینی به شیوه ی استاد علی اصغر کیهانی

از جمله کتابهای کارآفرینی با رویکرد نحوه طرز فکر و روش موفقیت کارآفرینان بزرگ، کتاب کارآفرینی به شیوه علی‌اصغر کیهانی بنیانگذار صنعت نوین بتن در ایران يکي از کتاب‌هاي مجموعه «يکصد جلدي کارآفرينان بزرگ ايراني» است.
کتاب‌هاي اين مجموعه به روايت زندگي و موفقيت افرادي پرداخته‌اند که راهنماي عملي و علمي هستند که رسيدن به يک جامعه کارآفرين را سرلوحه خود قرار داده‌اند. چراکه شناسايي ويژگي‌هاي کارآفرينان بزرگ کشور و معرفي الگوهاي نقشي که آنان در زندگي شغلي و شخصي خود به کار برده‌اند، مي‌تواند راهگشاي مشکلات جوانان باشد.

آدرس کتاب در سایت خانه کتاب و ادبیات ایران

کارآفرینی به شیوه ی استاد کیهانی - نسخه انگلیسی

کتاب کارآفرینی به شیوه استاد کیهانی در نسحه انگلیسی  يکي دیگر از کتاب‌هاي مجموعه «يکصد جلدي کارآفرينان بزرگ ايراني» می باشد. کتاب‌هاي اين مجموعه به روايت زندگي و موفقيت افرادي پرداخته‌اند که راهنماي عملي و علمي هستند که رسيدن به يک جامعه کارآفرين را سرلوحه خود قرار داده‌اند. چراکه شناسايي ويژگي‌هاي کارآفرينان بزرگ کشور و معرفي الگوهاي نقشي که آنان در زندگي شغلي و شخصي خود به کار برده‌اند، مي‌تواند راهگشاي مشکلات جوانان باشد.

 

با ما در تماس باشید...
آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان نیاوران ( شهید باهنر )، نرسیده به پمپ بنزین، پلاک 206 طبقه اول واحد1
پیمایش به بالا