نکوداشت دکتر علی اصغر کیهانی مرد بتن ایران در جشنواره تجلیل از قهرمانان صنعت

جشنواره تجلیل از قهرمانان صنعت که آذر ماه هر سال برگزار مي‌شود، اقدام شایسته‌ای است که به معرفی کارآفرینان و مدیران موفق بخش‌های مختلف تولید و خدمات و قدردانی از زحمات چندین ساله آنها مي‌پردازد و مي‌تواند امیدها برای سرمایه‌گذاری در کشورمان را افزایش دهد.
نکوداشت علی اصغر کیهانی مرد بتن ایران در جشنواره قهرمانان صنعت
این جشنواره البته فرصت مناسبي برای مدیریت بخش خصوصی کشور فراهم مي‌کند كه آن نکوداشت یکی از پیشکسوتان و بزرگان صنایع کشور است که هر سال به نام ایشان رقم مي‌خورد.
جشنواره تجلیل از قهرمانان صنعت امسال نیز به‌نام یکی از چهره‌های شناخته شده صنعت تولید مصالح ساختمانی استاندارد رقم خورده است.
مهندس علی اصغر کیهانی ، مدیر عامل مجتمع ایران فریمکو و پارس لانه که سال‌ها است عنوان بنیان گذار صنعت نوین بتن ایران را یدک مي‌کشد، چهره‌ای آشنا برای مدیران صنعتی، فعالان بخش ساختمان، مسکن و شهرداری‌ها و البته رسانه‌های عمومي‌کشور است.
دکتر کیهانی در جشنواره تجلیل از قهرمانان صنعت

راه‌اندازی بزرگ‌ترین واحد تولید بتن آماده و قطعات بتنی ایران مهم‌ترین اقدام او در زمینه شکل دادن به مدیریت جدید در صنعت بتن ایران بوده و البته در کنار آن انتقال تعدادی از تکنولوژی‌های نوین صنعت بتن به کشور از جمله نوآوری‌های کیهانی در این صنعت است.
استاندارد سازی تولید، توزیع و مصرف بتن آماده نیز بزرگترین دغدغه و دل‌مشغولی وي در این سال‌ها بود. بنیان‌گذاری تولید جداول بتنی به صورت ماشینی و بادوام بالا و رویه‌های بتنی RCCP دو اقدام مهم و موثر وي در ارتقاي کیفیت فرآورده‌های بتنی بوده است.
حضور رسانه ای كيهاني نیز معطوف به سمت اصلاح الگوی مصرف سیمان بوده است، به نحوی که طرح پیشنهادی‌اش نیز در بین طرح‌های ارائه شده جهت اصلاح الگوی مصرف سیمان و بتن از سوی مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن مقام اول را کسب کرد.
نکوداشت علی اصغر کیهانی تقدیر از چهل سال تلاش در جهت توسعه و آبادانی میهن عزیز ایران اسلامي‌است و روزنامه دنیای اقتصاد نیز به همین مناسبت ویژه نامه‌ای در قطع کتاب و حاوی مقالات، اظهارات و مصاحبه‌های علي اصغر کیهانی را منتشر كرده كه در این جشنواره توزیع خواهد شد.

منبع: روزنامه دنیای اقتصاد

آخرین اخبار

اسکرول به بالا